فـال روزانـه – Daily Omen

[ad_1]

 
فـال روزانـه - Daily Omen
 

 

فال روزانه پنج شنبه 16 فروردین 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که 16 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! در اتفاقات خوشی در انتظارتان است که زندگی تان را دگوگون خواهد کرد. پس خودتان را برای تغییرات بزرگ آماده کنید. امسال برخلاف سال های قبل آرامش بیشتری را در زندگی احساس می کنید. مشغله های ذهنی تان کمتر شده و می توانید بیشتر به خودتان رسیدگی کنید. اگر مجرد هستید، در اواخر فصل بهار رابطه ای عاشقانه را آغاز می کنید که سرانجام خوبی برایتان خواهد داشت. شما فرد مهربانی هستید اما این مهربانی گاهی به ضررتان تمام می شود، سعی کنید از این پس میان منطق و احساس تعادل برقرار کنید تا بعدها پشیمانی به سراغ تان نیاید. ماه آبان یکی از بهترین ماههای سال تان را در کنار عزیزان زندگی تان تجربه خواهید کرد. از سال پر از هیجانی که در پیش رو دارید نهایت لذت را ببرید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

به یک فعالیت گروهی دعوت می شوید. اگر چه سرتان شلوغ است اما در هر صورت آن را از دست ندهید. در آنجا اطلاعاتی به دست خواهید آورد که تغییرات مثبتی را در زندگی تان ایجاد خواهد کرد. امروز دوستان تان را ملاقات خواهید کرد و حتی با افراد جدیدی آشنا می شوید که می توانند دوستان خوبی در آینده ای نزدیک برایتان باشند. در انتهای روز ایده ای به ذهن تان می رسد که بهتر است هر چه سریع تر آن را عملی کنید. شک و تردید مانع از پیشرفت شما می شود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز توجه تان بر اطرافیانتان بیشتر می شود و متوجه خواهید شد که تقریبا تمامی آنها دچار تغییر و دگرگونی شده اند. شاید فهمیدن این موضوع شما را کمی نگران کند اما این تغییرات مثبت است و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. بهتر است در تنهایی خود کمی بیشتر به این موضوع فکر کنید، مطمئن باشید که شما نیز به نتایج مثبت و خوبی خواهید رسید. اگر اخیرا در یک رابطه عاطفی شکست خورده اید، گذشته ها را فراموش کرده و برای رابطه ای جدید اقدام کنید. نگران نباشید، در این زمینه شانس با شماست.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز گیج هستید و نمی توانید به درستی تصمیم بگیرید. از یک طرف دوست دارید که احساسات و افکار خود را بیان کنید، از طرف دیگر عقل و منطق شما را از این کار منع می کند. سعی کنید کمی خودتان را رها کنید و به ذهن تان استراحت دهید. سپس در آرامش بیشتر تصمیم درست را بگیرید. امروز در جمعی از دوستان تان حاضر می شوید و با هم در مورد موضوعاتی صحبت خواهید کرد که جذابیت بالایی برایتان دارند. از به اشتراک گذاشتن نظرات تان با دیگران نترسید. تغییرات خوبی در انتظارتان خواهد بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

تغییری در زندگی تان رخ می دهد. این تغییر ممکن است در رابطه با شغل یا رابطه عاطفی تان باشد. در هر صورت برایتان اتفاقات خوشی را به همراه خواهد داشت. شما در مرحله حساسی از زندگی هستید، زمان آن است تا فهرستی از تمام کارهایی را که برایتان اهمیت دارد، تهیه کنید و قدم های اول را برای رسیدن به آنها بردارید. ممکن است برای شروع احتیاج به کمک اطرافیان تان داشته باشید، بنابراین خجالت و غرور را کنار گذاشته و درخواست تان را بیان کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

بالاخره پس از مدت ها فرصت آن را پیدا می کنید تا با دوستان تان قرار ملاقاتی بگذارید. این دیدار می تواند درهایی را به سمت روابطی بیشتر باز کند. حتی اگر مجرد هستید، در این رفت و آمدها نیمه گمشده تان را پیدا خواهید کرد. موضوعی ذهن تان را درگیر کرده، اگر این موضوع با رابطه عاطفی شما در ارتباط است، بهتر است برای پیدا کردن راه حل، به طور مستقل تصمیم نگیرید و نظرات شریک زندگی تان هم جویا شوید. یادتان نرود که این رابطه دو طرفه است و هر چقدر هم بخواهید تنهایی آن را حل کنید، به جایی نخواهید رسید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

در محیط کار دچار مشکل شده اید و این موضوع شما را نگران کرده است اما نگرانی تان بی مورد است و مشکلات تان زودی به کمک یکی از دوستان تان حل خواهد شد. اگر نگران شرایط مالی تان هستید، باید بگوییم که به زودی تمام مشکلات تان برطرف و یک پول قلمبه به حساب تان افزوده می شود. یادتان باشد شما به هیچ وجه تنها نیستید و افرادی که تحت هر شرایطی از شما حمایت کنند، زیادند. در رابطه عاطفی تان دچار تردید شده اید، هر چه سریع تر این نگرانی را با شریک زندگی تان در میان بگذارید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز در خانه و در کنار عزیزان تان ماندن می تواند لحظات خوشی را برایتان رقم بزند، بنابراین وقت خود را با آنها بگذرانید و از خانه بیرون نروید. اخیرا رابطه خود را با یکی از دوستان تان کم کرده اید که موجب دلخوری او شده است. اگر فکر می کنید که این رابطه ارزش ادامه دادن دارد، شک و تردید را گنار گذاشته و با او قرار ملاقاتی بگذارید تا تمام کدورت ها برطرف شود. فردی به شما پیشنهادی داده که جرات پاسخ مثبت به آن را ندارید. اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و حرف دلتان را بزنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

افکار و ایده های عجیب و غریبی به ذهن تان خطور کرده که بهتر است نسبت به آنها بی تفاوت نباشید. آنها را جایی یادداشت کنید تا فراموش نشوند، سپس در زمانی مناسب تجزیه و تحلیل و پیامی که می خواهند به شما برسانند را پیدا کنید. پس از این کار خواهید دید که چگونه زاویه دیدتان نسبت به جهان تغییر خواهد کرد. بالاخره پس از مدت ها انتظار این فرصت را پیدا خواهید کرد تا در کنار شریک زندگی تان، بدون ذره ای فکر به کمبودها و مشکلات زندگی، روزهای آرامی را تجربه کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

حال که از روابط اجتماعی خوبی بهره می برید، بهترین زمان است تا به بیرون از خانه بروید و با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید. اعتماد به نفس بالا کلید موفقیت شما در چنین روزی ست. از صبح موضوعی ذهن شما را به خود درگیر کرده است، نگذارید این مسئله بیش از این انرژی شما را بگیرد. گذشته ها را فراموش کنید تا فضا برای اتفاقات خوب باز شود. نسبت به پیشنهادهای دیگران انعطاف پذیرتر باشید. تنها در این صورت است که می توانید پیشرفت کنید و به زندگی یکنواخت تان هیجان دهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

از صبح از نظر فیزیکی احساس قدرت می کنید. انرژی شما زیاد است و دوست دارید به گونه ای آن را تخلیه کنید. اگرچه پاهایتان روی زمین راه می رود اما حواستان در آسمان ها سیر می کند. تعادل برقرار کردن میان این دو احساس ساده نیست اما شما می توانید این کار را به بهترین نحو انجام دهید. بهتر است امروز تمام تمرکزتان را روی فعالیت هایی بگذارید که احتیاج به خلاقیت دارد. به عنوان مثال اگر هنرمند هستید، اثری که امروز خلق خواهید کرد یک شاهکار خواهد بود. این فرصت را از دست ندهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

خبر خوبی می شنوید که روزتان را به بهترین شکل ممکن می سازد به طوری که در آینده ای نزدیک از این روز بارها و بارها یاد خواهید کرد. یک روز رمانتیک و عاشقانه در انتظارتان است. به دیدار شریک زندگی تان بروید تا ببینید که جادوی کلمات چه تاثیری بر بهبود رابطه تان خواهند گذاشت. شما برنامه های زیادی برای آینده خود در سر دارید که اگر آنها را به خوبی دنبال کنید، آینده روشنی در انتظارتان است. امروز که پر از انرژی، قدرت و سلامت هستید، قدم اول را برای هدف هایی که در ذهن دارید، بردارید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

بالاخره پس از مدت ها خستگی و دویدن، می توانید بر صندلی راحتی خود بنشینید و کمی استراحت کنید. موضوعی مدت هاست ذهن شما را درگیر کرده است. حال که دیگر مشغله های ذهنی تان تمام شده، بهترین زمان است که به این مشکل نیز رسیدگی کنید. انرژی شما زیاد و اعتماد به نفس تان بالا رفته است، به همین دلیل می توانید راه حل های مناسبی پیدا کنید. به زودی دریچه های قلب تان به روی فردی باز خواهد شد و روزهای پر از عشقی را تجربه خواهید کرد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen 

[ad_2]

اولین نفری باشید که نظر می دهد.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما محفوظ می ماند


*